image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут
image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут

Заміна ременя ГРМ «КІА» вчасно - дорівнює довговічність і бездоганна робота двигуна

Заміна ременя ГРМ KIA в Вишневому (Київ) в СТО Smotor - це послуга, яку ви можете замовити, записавшись на зручний для вас час онлайн, або за вказаними на сайті телефонами. Ми будемо раді обслужити ваше авто за адресою: м Вишневе, вул. Київська, 2 та м. Київ, вул. М. Трублаїні, 37-В (пн-пт з 9:00 до 20:00, сб - 09:00 - 18:00, нд - вихідний).

Коли потрібно приділити час цієї процедури та подбати в цьому плані про своєму залізному коні? Згідно з регламентом, виробники рекомендують звертати увагу на стан ременя при кожних 45-60 тисячах км пробігу.

Як показує ж практика, заміна ременя ГРМ «КІА» потрібно іноді вже при 35 тисячах пробігу на одометрі. Як дізнатися, що настав момент, коли відкладати заміну запчастини не можна? Врахуйте такі моменти:

 1. На слух визначити «час ікс» неможливо.
 2. Необхідний уважний візуальний огляд деталі.
 3. Для доступу до ременя потрібно зняти кожух ГРМ і провернути вал.
 4. Показання до заміни: тріщини, надриви, патьоки масла, знос зубців.
 5. Побачивши таку картину, досвідчений майстер не стане відкладати заміну ременя і негайно приступить до роботи. Це не найпростіша маніпуляція для непрофесіонала, тому що відбувається в умовах дефіциту простору в важкодоступному місці.

Заміна ГРМ «КІА» - нелегка справа, яка потребує уважності та вміння працювати з дрібними деталями. Крім того, буде потрібно хороше освітлення, знання будови автомобіля, помічник, інструменти та пару годин вільного часу.

Як відбувається заміна ременя ГРМ в KIA?

Для заміни ременя потрібно буде провести такі маніпуляції:

 1. демонтаж накладки - верхній частині кожуха, витяг шківа ГУР і ременя;
 2. ослаблення кріплення генератора, зняття ременя генератора;
 3. виставлення головних шківів в положення ВМТ;
 4. зняття захисної підкрилки справа, демонтаж шківа коленвала;
 5. зняття нижньої частини кожуха ГРМ, викручування натяжної та обвідного роликів;
 6. зняття пружини та ременя ГРМ, установка нових роликів і ременя з дотриманням міток і стрілок;
 7. перевірка вручну роботи: досить пару оборотів передачі, потім - перевірка з запуском двигуна: не повинно бути вібрацій і т. д.

Ціна заміни ременя ГРМ «КІА» в СТО Smotor доступна для всіх автолюбителів, тому вам не доведеться проводити всі ці складні маніпуляції самостійно. Якщо ви ніколи не займалися ремонтом і заміною запчастин, краще довіртеся професіоналам, щоб після пари днів мук не довелося приганяти авто за допомогою евакуатора.

Зверніть увагу: ремінь повинен бути не тільки оригінальним, від ліцензованого дилера, а й «свіжим». Якщо деталь випущена понад 3 років тому, вона не прослужить довго. Зношений, сильно / слабо затягнутий або пошкоджений ремінь - причина більш серйозних поломок розпредвалу, поршнів, дзеркал циліндрів, що веде до капітального ремонту двигуна або його заміні.

Довірте заміну ременя ГРМ СТО Smotor: ми зробимо все швидко, акуратно, грамотно, з використанням якісних запчастин. Заміна ременя ГРМ KIA у нас - це ваш комфорт, економія і спокій!

Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image 38 073 503-05-45
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image sto@smotor.com.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image 38 098 722-59-77
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image sto@smotor.com.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks