image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут
image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут

Заміна масла в АКПП «Хендай» в СТО Smotor: швидко, акуратно, професійно!

Цікавить заміна масла «Хендай»? Ви зайшли за адресою! СТО Smotor - це сервіс, який спеціалізується на ремонті і обслуговуванні корейських автомобілів. До нас приїжджають автовласники не тільки Вишневого, де і знаходиться наша станція техобслуговування, а й з усіх куточків Києва та області, а також гості столиці.

Ми зробимо все швидко, грамотно, акуратно, з використанням оптимально відповідного масла саме для вашого автомобіля, і за мінімальною ціною. Все це можливо завдяки тому, що Smotor - це не просто СТО, а ще й магазин, офіційний дистриб'ютор, в якому можна придбати все необхідне для свого «корейця», і навіть сам автомобіль!

10 порад для правильної заміни масла в Hyundai і не тільки

Заміна масла в АКПП «Хендай», як і для будь-якого автомобіля, - одна з найважливіших завдань техобслуговування. Що потрібно знати автовласникам?

  • Для машин регламент проведення ТО передбачає регулярний контроль - завмер рівня масла кожні 10 тисяч км, і заміну масла коробки - кожні 50-60 тисяч км.
  • За фактом, ці поради гарні при експлуатації автомобіля в ідеальних умовах. Тому заміну масла необхідно здійснювати частіше, щоб домогтися точності і плавності перемикання швидкостей.
  • СТО Smotor особливу увагу приділяє техобслуговування коробок передач, як найважливішого вузла транспорту, і заміні масла МКПП Hyundai. Від стану коробки залежить маневреність автомобіля і комфортність керування ТЗ.
  • Про необхідність заміни масла свідчать: сторонні звуки при перемиканні передач, вібрації, посмикування, некоректна робота АКПП, зміни кольору мастильної рідини, горілий запах.
  • Багато автомобілів оснащені коробкою передач, яка є не потребує постійного обслуговування. Коли відсутні маслозаливная горловина і отвір, немає щупа вимірювання рівня масла, тільки досвідчений професіонал може якісно провести повну заміну масла АКПП «Хендай» - завмер, промивку від осаду, заливши нового масла.
  • Також є небезпека зриву різьблення болтів, які з часом закисають: їх складно відкрутити, вони стають крихкими. Тільки професіонал може зробити все акуратно.
  • Необхідно вчасно виявляти й усувати протікання масла, що може відбуватися через зношеність прокладок, ущільнювачів, герметиків, деталей. Іноді прокладка на піддоні коробки зовсім відсутня, - її необхідно встановити.
  • Доступна ціна заміна масла в АКПП «Хендай» в Києві (Вишневе) підходить всім автолюбителям! Ми обслуговуємо всі типи трансмісій - механічні та автоматичні коробки передач, варіатори, роботи, враховуючи умови експлуатації авто і звичні для водія режими їзди.
  • Перед зміною масла потрібно здійснити невелику поїздку, щоб масло початок циркулювати. У той же час важливо стежити за його температурою: занадто гаряче масло збільшується в об'ємі і дає невірні показники вимірів. Не варто економити на вартості заміни масла в АКПП «Хендай»!
  • В процесі очищення масло заливається, автомобіль прогрівається невеликою поїздкою, в процесі якої відбувається перемикання всіх швидкостей, масло зливається для утилізації. І так кілька разів. Після заливається нове масло.

Заміна масла в КПП Hyundai на СТО Smotor в Вишневому - це економія сил, часу, нервів і коштів!

Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image 38 073 503-05-45
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image sto@smotor.com.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image 38 098 722-59-77
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image sto@smotor.com.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks