image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут
image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут

Своєчасна заміна масла в МКПП «Санг Енг Актіон» - запорука успішної роботи авто

Заміна масла «Санг Енг Актіон» на станції технічного обслуговування Smotor в м Вишневому (Київ) - це зручно, доступно і швидко! Щоб автомобіль працював як годинник, потрібно стежити не тільки за станом його кузова і запчастин, а й приділяти увагу своєчасної заміни технічних рідин.

Рівень і стан масла в коробці перемикання передач, в гідропідсилювачі керма і в двигуні безпосередньо впливають на керованість автомобіля, а також продовжують життя  запчастинам. Дбайливий і розсудливий автовласник, хоча б приблизно знає принципи роботи машини, усвідомлює важливість цього моменту і регулярно здійснює заміну масла в МКПП «Санг Енг Актіон», а також в інших вузлах авто.

Виробники корейських авто рекомендують стежити за рівнем і станом масла, перевіряючи ці показники кожні 60-80 тисяч км для КПП і кожні 10-15 тисяч км для двигуна. Це орієнтовні цифри. Витрата і якість масла міняються не тільки в залежності від пробігу, а й від часу використання, а також манери водіння, стану і якості доріг, знаходження автомобіля в режимі заторів і т. д.

Тому, періодично проходячи ТО, не варто забувати про перевірку  рівня масла, промиванні двигуна  і заміні робочої рідини. При своєчасній заміні масла в «Санг Енг Актіон» в ГУР і інших вузлах авто автовласники можуть уникнути великих поломок. І, відповідно, матеріальних витрат на їх ремонт, а також дискомфорту через простій автомобіля, який був змушений користування громадським транспортом або таксі і т. д.

Досвідчені майстри СТО Smotor нагадують: не ризикуйте даремно, не лінуйтеся і не забувайте про важливість чистого і якісного масла в вашому авто. У старому маслі частки металу і пилу знижують ефективність механізмів і порушують роботу всіх автомобільних систем. Не допускайте цього: всього годину часу в нашому СТО - і ніяких проблем!

Київ і Вишневе вибирають нас: 5 причин заміни масла Ssangyong Actyon в СТО Smotor

Чому сотні і тисячі водіїв довіряють заміну масла Ssangyong New Actyon фахівцям нашого автосервісу? СТО Smotor - це економія часу, сил і грошей, тому що:

  • Ми спеціалізуємося на корейських авто, і в той же час з готовністю обслуговуємо автомобілі будь-яких марок. Для цього у наших фахівців є необхідні досвід, знання, навички, обладнання та інструменти.
  • СТО Smotor - це не просто станція техобслуговування. Відразу на території СТО знаходиться наш магазин, тому що Smotor - офіційний дилер оригінальних запчастин і якісних технічних рідин. У нас ви можете купити навіть автомобіль! Широкий вибір, мінімальні ціни та висока якість продукції гарантовані.
  • Заміну масла на «Санг Енг Актіон» (бензин, дизель) у нас можна зробити у зручний час, заздалегідь записавшись за телефонами вказаними на сайті. Ми перебуваємо в зручному місце під Києвом - м. Вишневе, вул. Київська, 2 та м. Київ, вул. М. Трублаїні, 37-В. Для вашої зручності маршрут ви можете прокласти на нашому сайті! Ми будемо раді бачити вас з понеділка по суботу з 9.00 до 20:00 (тільки один вихідний - неділя).
  • У нас працюють професіонали, які добре знають і люблять свою справу. І водночас розмовляють мовою клієнта: все прозоро і зрозуміло, без нав'язування непотрібних послуг і митних формулювань.
  • Крім заміни масла «Санг Йонг Актіон» ми пропонуємо весь комплекс послуг - від шиномонтажу і регулювання розвал-сходження до комп'ютерної та повної передпродажної діагностики авто.

Телефонуйте, приїжджайте: ми зробимо все якісно, ​​швидко і акуратно!

Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image 38 073 503-05-45
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image sto@smotor.com.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image 38 098 722-59-77
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image sto@smotor.com.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks