image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут
image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут

Оперативна і грамотна заміна масла в коробці «КІА» від СТО Smotor

Потрібна заміна масла «КІА» в м Вишневе (Київ)? СТО Smotor до ваших послуг! Ми спеціалізуємося на корейських автомобілях, тому знаємо всі тонкощі їх обслуговування і маємо в наявності все необхідне. А також  проконсультуємо з усіх супутніх питань і допоможемо їх вирішити, тому що всі працівники нашої станції - професіонали своєї справи!

Вчасно змінюючи масло в КПП, ви покращуєте відгук автомобіля на кожен рух вашої руки, а значить - контролюєте управління транспортом і ситуацію на дорозі. Регулярна заміна масла в коробці «КІА» дає вам можливість бути впевненим в керованості свого авто, будь то «автомат» або «механіка»! Важливо знати деякі тонкощі, які дозволять вам тримати все під контролем.

10 порад по заміні масла в КПП «КІА» від СТО Smotor

Як, чому, де і коли потрібно міняти масло в коробці передач автомобіля KIA? Прислухайтеся до порад майстрів автосервісу СТО Smotor, який знаходиться в Києві, у Вишневому: вони завжди готові прийти вам на допомогу!

  • Заміна масла МКПП KIA потрібна для того, щоб коробка стала працювати м'якше. Особливо ви помітите різницю, якщо нехтували подібними порадами раніше: відповідно, пробіг великий і масло старе.
  • Не доводьте ситуацію до появи запаху горілого масла і сторонніх звуків при перемиканні передач.
  • Старе масло в коробці - це вібрації і посмикування, неслухняність і некоректна робота АКПП. Це не тільки неприємно, але й небезпечно.
  • Не чекайте зазначених в мануалі 80-100 тисяч пробігу. Ці дані даються при ідеальних умовах експлуатації, ніж наші дороги і погодні умови похвалитися, на жаль, не можуть.
  • Пробки на дорогах, а значить - постійні ривки і різкі зупинки авто, - також не сприяють «довголіття» масла коробки.
  • Заміна масла МКПП «КІА» займає у непрофесіонала мінімум години дві, і ще потрібен помічник для моніторингу рівня затоки масла через контрольний отвір.
  • На СТО Smotor все буде зроблено набагато швидше: вся робота займе півгодини-годину. А майстри досвідченим оком заодно побачать, чи все в порядку.
  • Чому краще вдатися до професійної допомоги? Це не тільки швидше і простіше - вам не потрібно бруднити руки і одяг, витрачати свій час і сили на роботу з відпрацьованої «рідиною». Це правильніше, тому що майстер перевірить рівень масла, побачить його стан, зробить, якщо потрібно, чистку КПП, замінить кріплення і т. д.
  • Ціна заміни масла KIA у нас доступна, тому що СТО Smotor - офіційний дилер масел, що підходять для корейських автомобілів. І не тільки!
  • Ви можете записатися на зручний для вас час за телефоном вказаними на сайті, м Вишневе, вул. Київська, 2 та м. Київ, вул. М.Трублаїні, 37-В. (пн-пт з 9:00 до 20:00, сб - 09:00 до 18:00, нд - вихідний).

Заміна масла «КІА» в м Вишневе (Київ) на СТО Smotor - це просто, швидко і недорого!

Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image 38 073 503-05-45
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image sto@smotor.com.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image 38 098 722-59-77
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image sto@smotor.com.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks