image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Коли потрібна заміна ременя ГРМ «Хендай»?

Цікавить заміна ременя ГРМ Hyundai в Києві (м. Вишневе)? СТО Smotor запрошує всіх автолюбителів столиці і гостей міста для надання цієї послуги в зручний для вас час за попереднім записом. У нас працюють професіонали, які зроблять все акуратно, швидко і грамотно, поки ви просто трохи відпочинете від метушні міста!

Не впевнені, що вже пора міняти ремінь ГРМ автомобіля? Прислухайтеся до порад майстрів нашого СТО, щоб не допустити більш серйозних поломок!

  • Можна орієнтуватися за даними одометра: допустимий пробіг, після якого потрібна заміна ременя ГРМ «Хендай», - близько 50-60 або 90-100 тисяч км в залежності від моделі.

  • Виробники авто також вказують в інструкції по експлуатації рекомендовану періодичність заміни ременя - це 4 роки.

  • Якщо автомобіль експлуатується в сприятливих або звичайних умовах, зміна ременя ГРМ проводься згідно цих даних, в залежності від того, що настане раніше.

  • При техогляді можна зовні побачити необхідність заміни ременя: затвердіння на зовнішній поверхні, тріснута гума, надріз на бічній поверхні ременя, сильний її знос, стирання або відсутність зубів.

  • Якщо авто куплено не новим, його історія і стиль водіння попереднього власника невідомі, краще відразу перевірити і замінити всі ремені, а також ролики і масло.

Чим загрожує несвоєчасна заміна ГРМ «Хендай»? При пориві ременя ГРМ гнуться клапани, може розсипатися на частини распредвал та ін., що означає більш капітальний ремонт. Як показує практика, головне - не проґавити момент!

Заміна ременя ГРМ Hyundai в Києві (м Вишневе) на СТО Smotor

Чи можна самому здійснити заміну? Якщо ви добре знаєте ваше авто, любите і вмієте займатися ремонтом, маєте необхідний набір для заміни, потрібні інструменти, навички, час і помічника, можна і самому впоратися з цим завданням. Що для цього необхідно знати і вміти?

  • вам доведеться працювати в умовах гостро відчуття дефіциту вільного простору;

  • для заміни ГРМ Hyundai потрібно заздалегідь придбати оригінальний ремінь або повний комплект для заміни ГРМ;

  • вам буде потрібно здійснити демонтаж і наступний монтаж шківа коленвала і правого підкрилки;

  • потрібно приділити особливу увагу точності настройки положення головних шківів ГРМ.

Якщо ж ви хочете швидкий результат і вважаєте за краще допомога професіоналів, ласкаво просимо на СТО Smotor в Вишневому (Київ)! Доступна ціна заміни ременя ГРМ Hyundai, високий рівень сервісу, сумлінне ставлення до справи без нав'язування непотрібних послуг - вам сподобається наша робота!

Будемо раді обслуговувати ваш «Хендай» пн-пт з 9:00 до 20:00, сб - 09:00 до 18:00 за адресою: м. Вишневе, вул. Київська, 2 та м. Київ, вул. М. Трублаїні, 37-В. Записуйтеся на зручне для вас час онлайн або за телефонами вказаними на сайті. Із задоволенням відповімо на ваші запитання за цінами заміни ременів ГРМ «Хендай» та інших авто.

Чекаємо Вас!

Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image 38 073 503-05-45
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.com.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image 38 093 293-18-74
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.com.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks