image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Коли потрібна заміна ланцюга ГРМ KIA і де це зробити в Києві швидко і правильно?

Заміна ланцюга ГРМ «КІА» на СТО Smotor - це швидкий і злагоджений процес, в результаті якого ви отримуєте ідеально працюючий мотор вашого авто для бездоганної їзди: без зайвих витрат нервів, часу, грошей і сил.

Ми знаходимося в м. Вишневе (Київ): приїжджайте за записом! У нас в наявності якісні оригінальні запчастини в асортименті, а обслуговувати ваш автомобіль будуть досвідчені і відповідальні професіонали.

Коли потрібно міняти ланцюг? Ланцюговий привід згідно з регламентом від виробника KIA повинен прослужити близько 250 тисяч км. Звичайно, мова йде про експлуатацію в ідеальних умовах для авто.

За фактом заміна ланцюга ГРМ KIA потрібно набагато частіше. На стан ланцюгової передачі негативно впливають такі чинники:

  • автомобіль відчуває підвищені навантаження: наприклад, часта їзда, пересування на підвищених швидкостях;

  • водій практикує агресивне водіння з частою різкою зміною швидкостей;

  • низька якість моторного масла, тому що ланцюг ГРМ повністю омивається цією технічною рідиною;

  • експлуатація автомобіля в екстремальних умовах: їзда по грунтових дорогах, буксирування причепів і важких вантажів також підвищують необхідність швидкої заміни ланцюга ГРМ «КІА» (бензин, дизель);

  • знос натяжителя і «заспокоювача»: їх несвоєчасна заміна може привести до розтягування ланцюга. Це в свою чергу призведе до капітального ремонту двигуна.

Під час техобслуговування автомобіля необхідно перевіряти ступінь зносу деталей і при необхідності здійснювати їх заміну.

5 ознак зносу і неправильної роботи ланцюга ГРМ

Самостійно також можна визначити необхідність заміни ланцюга. На розтягнення або розрив ланцюга, а також втрату зубців, можуть вказувати такі ознаки:

  1. з'являється гуркіт, брязкіт, шелест, інший металевий звук в моторі під час руху;

  2. підвищується звичайна витрата палива, потужність мотора падає;

  3. з'являється шум у глушнику, з вихлопної труби виділяється сизий дим, трапляються «постріли»;

  4. підвищуються робочі температури мотора, а обертання стартера занадто легке;

  5. помічена нестійка робота двигуна, трапляється зупинка авто на ходу.

Ціна заміни ГРМ «КІА» набагато менша вартості усунення наслідків при ігноруванні цих ознак. Чи не звернувши увагу на ці сигнали вчасно, або не потурбувалися за своєчасну перевірку ланцюга на СТО, власник авто підвищує шанси на появу більш серйозних проблем: вихід з ладу клапанів, пошкодження розподільного та ін.

Для перевірки стану і заміни ланцюга, а також пов'язаних з нею деталей і технічних рідин, краще звернутися до фахівців. Це досить трудомісткий процес, що вимагає високого рівня технічної грамотності.

Запрошуємо вас на СТО Smotor: ціна заміни ланцюга ГРМ «КІА» у нас чесна і адекватна! На нашій станції працюють фахівці, які оперативно оцінять стан ланцюга. Проведуть дефектовку, коригування натяжителей і заспокоювачів, і підберуть та замінять ланцюг для вашої Kia!

Будемо раді бачити Вас!

Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image 38 073 503-05-45
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.com.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image 38 093 293-18-74
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.com.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks