Головна Послуги
Заміна гальмівних колодок
Заміна гальмівних колодок
Заміна гальмівних колодок
Вартість
Вартість від 240 грн
Час виконання
Час виконання 30 хвилин
Гарантія
Гарантія 12 місяців / 24 000 км
Всі запчастини
Всі запчастини В НАЯВНОСТІ
ЗАПИСАТИСЬ
Хочете відчувати себе безпечно на дорозі? Замініть гальмівні колодки в нашому сервісі. Після ремонту зможете повноцінно управляти технікою - знижувати швидкість в потрібний момент, коректно гальмувати, утримувати транспорт ну спусках. Помітили писк колодок, авто хилиться в сторону, збільшення шляху при гальмуванні? Не втрачайте часу, зверніться в наш сервіс за кваліфікованою допомогою. Ми знаємо, що робити в подібних ситуаціях - замінимо необхідні деталі , при цьому гарантуючи якість і надійність проведених робіт. Вартість послуг - сама конкурентна в даній сфері, тому автолюбителі звертаються до нас.
Чому нам довіряють
image
Спеціалізований
сервіс
Ми ремонтуємо автомобілі корейського виробництва. Враховуючи складність більшості операцій цих марок, наш вузький профіль дозволяє виконувати роботи максимально якісно.
image
Висока кваліфікація
майстрів
Всі працівники регулярно проходять навчання та підвищують свої знання. Ми розмовляємо з Вами на доступній мові, без незрозумілих технічних термінів.
image
Високотехнологічне обладнання нового покоління
Все обладнання для ремонту Вашого автомобіля знаходиться на автосервісі Smotor. Ми слідкуємо за останніми тенденціями, та завжди попереду конкурентів.
image
Точна вартість
роботи
Без Вашої згоди ми не проводимо додаткових робіт та не підвищуємо кошторис ремонта. Всі ціни та робота повністю прозорі для Вас.
image
Гарантія
Ми даємо одну з найбільших термінів гарантії на послуги ремонту та автозапчастини в місті. Ми цінуємо Вашу довіру.
image
Дотримання термінів
ремонту
Поспішаєте на зустріч? Ми розуміємо на поважаємо Ваш час. Автомобіль буде готовий в чітко обумовлений час. Без сюрпризів.
Запишись на СТО прямо зараз і отримаєте знижку 3% на всю роботу
Записатись на СТО
Де ми знаходимося
Прокласти маршрут
image

м.Вишневе, вул. Київська, 2

image

ПН - СБ: 9:00 - 20:00 неділя вихідний

sand-clocks