Головна Послуги
Заміна свічок
Заміна свічок
Заміна свічок
Вартість
Вартість від 240 грн
Час виконання
Час виконання 30-90 хвилин
Гарантія
Гарантія 12 місяців / 24 000 км
Всі запчастини
Всі запчастини В НАЯВНОСТІ
ЗАПИСАТИСЬ
Несвоєчасна заміна свічок загрожує власникові перевитратою палива, нестабільним або затрудненим запуском двигуна . Також відсутність заміни в потрібний момент може привести до поломки наконечників, свічних дротів і індивідуальних котушок запалювання. Потрібно замінити свічки, але ви не знаєте, як це зробити? Зверніться до нас - ми проведемо заміну швидко і якісно. У нас великий вибір деталей для заміни під автомобіль будь-якої марки, тому ми зможемо відремонтувати будь-яку техніку. Фахівці впораються з заміною, при тому вартість ремонтних робіт приємно здивує власників.
Чому нам довіряють
image
Спеціалізований
сервіс
Ми ремонтуємо автомобілі корейського виробництва. Враховуючи складність більшості операцій цих марок, наш вузький профіль дозволяє виконувати роботи максимально якісно.
image
Висока кваліфікація
майстрів
Всі працівники регулярно проходять навчання та підвищують свої знання. Ми розмовляємо з Вами на доступній мові, без незрозумілих технічних термінів.
image
Високотехнологічне обладнання нового покоління
Все обладнання для ремонту Вашого автомобіля знаходиться на автосервісі Smotor. Ми слідкуємо за останніми тенденціями, та завжди попереду конкурентів.
image
Точна вартість
роботи
Без Вашої згоди ми не проводимо додаткових робіт та не підвищуємо кошторис ремонта. Всі ціни та робота повністю прозорі для Вас.
image
Гарантія
Ми даємо одну з найбільших термінів гарантії на послуги ремонту та автозапчастини в місті. Ми цінуємо Вашу довіру.
image
Дотримання термінів
ремонту
Поспішаєте на зустріч? Ми розуміємо на поважаємо Ваш час. Автомобіль буде готовий в чітко обумовлений час. Без сюрпризів.
Запишись на СТО прямо зараз і отримаєте знижку 3% на всю роботу
Записатись на СТО
Де ми знаходимося
Прокласти маршрут
image

м.Вишневе, вул. Київська, 2

image

ПН - СБ: 9:00 - 20:00 неділя вихідний

sand-clocks