Головна Послуги
Заміна моторного мастила
Заміна моторного мастила
Заміна моторного мастила
Вартість
Вартість від 200 грн
Час виконання
Час виконання 30 хвилин
Гарантія
Гарантія 12 місяців / 10 000 км
Всі запчастини
Всі запчастини В НАЯВНОСТІ
ЗАПИСАТИСЬ
Моторне масло захищає деталі двигуна від зносу, створює тонку плівку для захисту від корозії, охолоджує під час роботи. Своєчасна заміна допоможе уникнути поломок, збільшить термін експлуатації транспорту. Ми пропонуємо якісну і швидку заміну масла за прийнятною вартістю, з вигідними для клієнтів пропозиціями. Фахівці майстерно проведуть роботи, підберуть мастило для будь-якого виду транспорту і усунуть неполадки. У нас - великий вибір масел, фільтрів, професійний підхід до справи. Наш сервіс допоможе заощадити час і уникнути неприємностей в роботі авто.
Чому нам довіряють
image
Спеціалізований
сервіс
Ми ремонтуємо автомобілі корейського виробництва. Враховуючи складність більшості операцій цих марок, наш вузький профіль дозволяє виконувати роботи максимально якісно.
image
Висока кваліфікація
майстрів
Всі працівники регулярно проходять навчання та підвищують свої знання. Ми розмовляємо з Вами на доступній мові, без незрозумілих технічних термінів.
image
Високотехнологічне обладнання нового покоління
Все обладнання для ремонту Вашого автомобіля знаходиться на автосервісі Smotor. Ми слідкуємо за останніми тенденціями, та завжди попереду конкурентів.
image
Точна вартість
роботи
Без Вашої згоди ми не проводимо додаткових робіт та не підвищуємо кошторис ремонта. Всі ціни та робота повністю прозорі для Вас.
image
Гарантія
Ми даємо одну з найбільших термінів гарантії на послуги ремонту та автозапчастини в місті. Ми цінуємо Вашу довіру.
image
Дотримання термінів
ремонту
Поспішаєте на зустріч? Ми розуміємо на поважаємо Ваш час. Автомобіль буде готовий в чітко обумовлений час. Без сюрпризів.
Запишись на СТО прямо зараз і отримаєте знижку 3% на всю роботу
Записатись на СТО
Де ми знаходимося
Прокласти маршрут
image

м.Вишневе, вул. Київська, 2

image

ПН - СБ: 9:00 - 20:00 неділя вихідний

sand-clocks