Головна Послуги
Заміна антифризу
Заміна антифризу
Заміна антифризу
Вартість
Вартість від 240 грн
Час виконання
Час виконання 30-60 хвилин
Всі запчастини
Всі запчастини В НАЯВНОСТІ
ЗАПИСАТИСЬ
Хочете забезпечити двигуну безперебійну роботу? Міняйте антифриз в нашому сервісі! Своєчасне звернення допоможе запобігти повільному прогріву двигуна після запуску та нерівномірне охолодження під час руху. Скільки потрібно рідини для машини, які характеристики вона повинна мати, знають в нашому сервісі. У нас працюють майстри свого профілю, до заміни рідини підходимо професійно, відповідально. Клієнти звертаються до нас, так як обслуговування на вищому рівні, ціни - прийнятні для  більшості автомобілістів, підбір антифризу на заміну проводиться фахівцями. Роботи проводяться в термін, без затримок.
Чому нам довіряють
image
Спеціалізований
сервіс
Ми ремонтуємо автомобілі корейського виробництва. Враховуючи складність більшості операцій цих марок, наш вузький профіль дозволяє виконувати роботи максимально якісно.
image
Висока кваліфікація
майстрів
Всі працівники регулярно проходять навчання та підвищують свої знання. Ми розмовляємо з Вами на доступній мові, без незрозумілих технічних термінів.
image
Високотехнологічне обладнання нового покоління
Все обладнання для ремонту Вашого автомобіля знаходиться на автосервісі Smotor. Ми слідкуємо за останніми тенденціями, та завжди попереду конкурентів.
image
Точна вартість
роботи
Без Вашої згоди ми не проводимо додаткових робіт та не підвищуємо кошторис ремонта. Всі ціни та робота повністю прозорі для Вас.
image
Гарантія
Ми даємо одну з найбільших термінів гарантії на послуги ремонту та автозапчастини в місті. Ми цінуємо Вашу довіру.
image
Дотримання термінів
ремонту
Поспішаєте на зустріч? Ми розуміємо на поважаємо Ваш час. Автомобіль буде готовий в чітко обумовлений час. Без сюрпризів.
Запишись на СТО прямо зараз і отримаєте знижку 3% на всю роботу
Записатись на СТО
Де ми знаходимося
Прокласти маршрут
image

м.Вишневе, вул. Київська, 2

image

ПН - СБ: 9:00 - 20:00 неділя вихідний

sand-clocks