Шиномонтаж у Вишневому

Шиномонтаж у Вишневому
Вартість

Вартість від 200 грн

Час виконання

Час виконання 30-60 хвилин

ЗАПИСАТИСЬ

Хороший шиномонтаж Київ необхідний кожному водієві для сезонної зміни покришок, профілактичного огляду, усунення дрібних проблем. Регулярні огляди, підкачка, допомагають уникнути дорожніх пригод, зберігаючи безпеку власника, пасажирів транспорту, інших учасників руху на трасі. У порівняння з можливими збитками, шиномонтаж ціни - привабливі кожному водієві.


Шиномонтаж, заміна гуми може знадобитися, якщо покришки пошкоджені (порізи на покритті), стерті. Також участь майстрів знадобитися, якщо пробіг авто перевищив понад 15 тисяч кілометрів - проводитися балансування, або пройшла зміна сезону - час міняти літню гуму на зимову. Шиномонтаж, вартість у Вишневому від компанії СТО Smotor - то, що потрібно водію.


Навіщо потрібен сезонний шиномонтаж, заміна гуми?


Правило кожного водія - проводити шіномотажние роботи, ціни яких вказані на сайті, зі зміною сезонів року. Опади змінюють стан дорожнього покриття, як і характер їзди, тому потрібні відповідні покришки, здатні витримати навантаження погодою. Наприклад, літня гума від низької температури затвердіє, стане менш еластичною, не забезпечивши потрібного зчеплення з дорожнім полотном.


Несвоєчасні шиномонтажні роботи, ціни яких прийнятні в Києві, взимку стають причиною заметів транспорту на зледенілих дорогах. Влітку зимова гума зношується швидше - водій платити подвійну ціну, так як обшивку коліс плавить гарячий асфальт, і пізніше доводиться не міняти, а купувати нові пари. Шиномонтаж, вартість якого прийнятна, дозволяє уникнути подібних проблем.


Послуга шиномонтажу - поетапність робіт


Звертаючись на пункт ТО Вишневе, водії довіряють свою машину професіоналам - за помірну ціну автолюбителі отримують професійні консультації, повний спектр послуг шиномонтажу, якісний ремонт. Головні етапи сезонного монтажу, заміни гуми:

 • парковка авто з подальшим розміщенням на підйомниках. При заміні одного, декількох коліс авто необхідно міцно закріпити, щоб уникнути неполадок в роботі, перекосів при подальшому монтажі;
 • майстер розкручує гайки, демонтує колесо з посадочної частини;
 • очищення коліс від бруду на мийці - від якості мийки залежить правильність балансування;
 • ціна шиномонтажу в Києві обумовлена ​​складністю подальшого зняття шин - необхідно рівномірно спускати наявне повітря, одночасно стежити за станом клапана. Шину поступово вичавлюють, скручують, контролюючи положення вентиля. Якщо клапан зламається, його потрібно буде замінити на новий, що значно розтягне терміни заміни;
 • шиномонтаж, заміна гуми - колесо закріплюють зажимами на верстаті, одягають нову гуму. Складність процесу - в правильному закріпленні вироби на каркасній частині, щільному стикуванні без прорізів;
 • майстер проводить огляд - колесо, вартість шиномонтажу Вишневе, оглядають, перед бортировки наносять пасту. Миючі склади, мило не використовують - вони можуть пошкодити гуму, привести до появи корозії на металевих частинах, погіршити стикування частин;
 • колесо подкачивают до потрібного розміру, балансують. В кінці шиномонтажних робіт, ціни яких вказані на сайті, проводять заміри манометром;
 • готову частину встановлюють на посадочне місце, оглядають диски, підтягують гайки.

Шиномонтаж, вартість послуг Київ прийнятна автолюбителям - складний процес, що вимагає вправності, уважності і досвіду - надмірні зусилля при підкачування можуть привести до розриву гуми під час їзди. Неакуратне підкручування гайок обернеться зривом різьблення, що спричинить нові витрати, дорогий ремонт.


Шиномонтаж - ціни і обслуговування у професіоналів


Звернувшись в компанію СТО Smotor, клієнти отримують експертну допомогу від кращих майстрів шиномонтажного справи. Крім приємних шиномонтаж цін, які є найбільш конкурентними в порівнянні з вартістю інших ТО в Києві, компанія має незаперечні переваги:

 • співробітники беруться за справу відразу після звернення клієнта, не затягуючи терміни, проводячи роботи швидко, якісно;
 • гарантія на хороший шиномонтаж - сервіс надає найбільші гарантії на обслуговування;
 • сучасне обладнання для послуги шиномонтажу - машини оглядаються, чиняться за допомогою нового обладнання, яке гарантує повне виявлення неполадок, першокласну лагодження без повторних налагоджень;
 • асортимент запчастин - на території станції можна придбати будь-яку запчастину для автомобіля. Не потрібно зв'язуватися з дилером, чекати доставки - все необхідне вже під рукою;
 • шиномонтаж Київ ціна - чесна, без націнок.

Кожному автолюбителю в Вишневому потрібен хороший шиномонтаж від професіоналів - СТО пропонує скористатися послугою прямо зараз. Для цього достатньо заповнити форму замовлення - менеджери зв'яжуться з клієнтом, уточнять деталі, час огляду.

Чому нам довіряють
image
Спеціалізований
сервіс
Ми ремонтуємо автомобілі корейського виробництва. Враховуючи складність більшості операцій цих марок, наш вузький профіль дозволяє виконувати роботи максимально якісно.
image
Висока кваліфікація
майстрів
Всі працівники регулярно проходять навчання та підвищують свої знання. Ми розмовляємо з Вами на доступній мові, без незрозумілих технічних термінів.
image
Високотехнологічне обладнання нового покоління
Все обладнання для ремонту Вашого автомобіля знаходиться на автосервісі Smotor. Ми слідкуємо за останніми тенденціями, та завжди попереду конкурентів.
image
Точна вартість
роботи
Без Вашої згоди ми не проводимо додаткових робіт та не підвищуємо кошторис ремонта. Всі ціни та робота повністю прозорі для Вас.
image
Гарантія
Ми даємо одну з найбільших термінів гарантії на послуги ремонту та автозапчастини в місті. Ми цінуємо Вашу довіру.
image
Дотримання термінів
ремонту
Поспішаєте на зустріч? Ми розуміємо на поважаємо Ваш час. Автомобіль буде готовий в чітко обумовлений час. Без сюрпризів.
Запишись на СТО прямо зараз і отримаєте знижку 3% на всю роботу
Записатись на СТО
Де ми знаходимося
Прокласти маршрут
image

м.Вишневе, вул. Київська, 2

image

ПН - СБ: 9:00 - 20:00 неділя вихідний

sand-clocks