Головна Послуги
Шиномонтаж
Шиномонтаж
Шиномонтаж
ЗАПИСАТИСЬ
Пробили чи спустили колеса? Потрібно замінити, немає інструментів? Наш сервіс впорається з роботою, вам не доведеться довго чекати - ми раді новим клієнтам. У нас багато спеціальних пропозицій, завдяки яким можна значно підвищити експлуатаційні характеристики транспорту, уникнути поломок, неприємностей. Заміна колеса після аварії, підкачка, заміна гуми і багато іншого в СТО. У нас - майстри шиномонтажних справ, фахівці з ремонтів будь-якої складності. Завжди вчасно, з високою якістю обслуговування.
Чому нам довіряють
image
Спеціалізований
сервіс
Ми ремонтуємо автомобілі корейського виробництва. Враховуючи складність більшості операцій цих марок, наш вузький профіль дозволяє виконувати роботи максимально якісно.
image
Висока кваліфікація
майстрів
Всі працівники регулярно проходять навчання та підвищують свої знання. Ми розмовляємо з Вами на доступній мові, без незрозумілих технічних термінів.
image
Високотехнологічне обладнання нового покоління
Все обладнання для ремонту Вашого автомобіля знаходиться на автосервісі Smotor. Ми слідкуємо за останніми тенденціями, та завжди попереду конкурентів.
image
Точна вартість
роботи
Без Вашої згоди ми не проводимо додаткових робіт та не підвищуємо кошторис ремонта. Всі ціни та робота повністю прозорі для Вас.
image
Гарантія
Ми даємо одну з найбільших термінів гарантії на послуги ремонту та автозапчастини в місті. Ми цінуємо Вашу довіру.
image
Дотримання термінів
ремонту
Поспішаєте на зустріч? Ми розуміємо на поважаємо Ваш час. Автомобіль буде готовий в чітко обумовлений час. Без сюрпризів.
Запишись на СТО прямо зараз і отримаєте знижку 3% на всю роботу
Записатись на СТО
Де ми знаходимося
Прокласти маршрут
image

м.Вишневе, вул. Київська, 2

image

ПН - СБ: 9:00 - 20:00 неділя вихідний

sand-clocks