Головна Послуги
Ремонт рульової рейки
Ремонт рульової рейки
Ремонт рульової рейки
Вартість
Вартість від 2500 грн
Час виконання
Час виконання 3-6 годин
Гарантія
Гарантія 6 місяців / 10 000 км
Всі запчастини
Всі запчастини В НАЯВНОСТІ
ЗАПИСАТИСЬ
Ремонт рульової рейки в нашому сервісі забезпечить повний контроль і безпечне управління автомобілем. Майстри СТО допоможуть, якщо відчувається крен або кермо закушує. Також ми допоможемо, якщо установка нової рейки неможлива з якоїсь причини або була механічно пошкоджена та не підлягає ремонту. У нас є все необхідне обладнання, фахівці з відповідною кваліфікацією і великим стажем роботи, деталі на заміну. За потреби проведемо діагностику можливих неполадок на спеціальній апаратурі.
Чому нам довіряють
image
Спеціалізований
сервіс
Ми ремонтуємо автомобілі корейського виробництва. Враховуючи складність більшості операцій цих марок, наш вузький профіль дозволяє виконувати роботи максимально якісно.
image
Висока кваліфікація
майстрів
Всі працівники регулярно проходять навчання та підвищують свої знання. Ми розмовляємо з Вами на доступній мові, без незрозумілих технічних термінів.
image
Високотехнологічне обладнання нового покоління
Все обладнання для ремонту Вашого автомобіля знаходиться на автосервісі Smotor. Ми слідкуємо за останніми тенденціями, та завжди попереду конкурентів.
image
Точна вартість
роботи
Без Вашої згоди ми не проводимо додаткових робіт та не підвищуємо кошторис ремонта. Всі ціни та робота повністю прозорі для Вас.
image
Гарантія
Ми даємо одну з найбільших термінів гарантії на послуги ремонту та автозапчастини в місті. Ми цінуємо Вашу довіру.
image
Дотримання термінів
ремонту
Поспішаєте на зустріч? Ми розуміємо на поважаємо Ваш час. Автомобіль буде готовий в чітко обумовлений час. Без сюрпризів.
Запишись на СТО прямо зараз і отримаєте знижку 3% на всю роботу
Записатись на СТО
Де ми знаходимося
Прокласти маршрут
image

м.Вишневе, вул. Київська, 2

image

ПН - СБ: 9:00 - 20:00 неділя вихідний

sand-clocks