Головна Послуги
Передпродажна діагностика
Передпродажна діагностика
Передпродажна діагностика
Вартість
Вартість від 600 грн
Час виконання
Час виконання 30-60 хвилин
ЗАПИСАТИСЬ
Потрібно продати свій транспорт чи придбати новіший? Авто довго експлуатувалося, але рідко ремонтувалося? Діагностика перед продажем в нашому сервісі допоможе виявити всі можливі неполадки і поломки. До огляду підходимо ретельно і уважно, використовуємо високотехнологічну техніку та надточні прилади. За бажанням клієнта приступаємо до ремонту або заміні запчастин в короткий час. При цьому власників порадує прийнятна вартість і якість виконаних послуг. Ми допоможемо уникнути клопоту при продажу - діагностуємо будь-які неполадки і відремонтуємо їх в короткий термін.
Чому нам довіряють
image
Спеціалізований
сервіс
Ми ремонтуємо автомобілі корейського виробництва. Враховуючи складність більшості операцій цих марок, наш вузький профіль дозволяє виконувати роботи максимально якісно.
image
Висока кваліфікація
майстрів
Всі працівники регулярно проходять навчання та підвищують свої знання. Ми розмовляємо з Вами на доступній мові, без незрозумілих технічних термінів.
image
Високотехнологічне обладнання нового покоління
Все обладнання для ремонту Вашого автомобіля знаходиться на автосервісі Smotor. Ми слідкуємо за останніми тенденціями, та завжди попереду конкурентів.
image
Точна вартість
роботи
Без Вашої згоди ми не проводимо додаткових робіт та не підвищуємо кошторис ремонта. Всі ціни та робота повністю прозорі для Вас.
image
Гарантія
Ми даємо одну з найбільших термінів гарантії на послуги ремонту та автозапчастини в місті. Ми цінуємо Вашу довіру.
image
Дотримання термінів
ремонту
Поспішаєте на зустріч? Ми розуміємо на поважаємо Ваш час. Автомобіль буде готовий в чітко обумовлений час. Без сюрпризів.
Запишись на СТО прямо зараз і отримаєте знижку 3% на всю роботу
Записатись на СТО
Де ми знаходимося
Прокласти маршрут
image

м.Вишневе, вул. Київська, 2

image

ПН - СБ: 9:00 - 20:00 неділя вихідний

sand-clocks