Обслуговування кондиціонера

Обслуговування кондиціонера
Вартість

Вартість від 200 грн

Час виконання

Час виконання 30-90 хвилин

ЗАПИСАТИСЬ

Обслуговування автокондиціонерів - популярна послуга у автолюбителів Києва та області, Вишневого, так як кондиціонер встановлений на більшості автомобілів. Техніка створена для комфорту допомагає позбутися від спеки в салоні в літню пору, покращує мікроклімат салону, допомагає позбавлятися від надмірного накопичення конденсату на стеклах.


На СТО Smotor проводять комплексний ремонт і обслуговування автомобільних кондиціонерів за приємною ціною. Клієнту достатньо записатися на прийом до майстра в Вишневому - це дасть можливість отримати більше вільного часу, а не очікувати годинами в черзі до майстра, як це буває на інших станціях. Робота фахівців - швидка лагодження, якісні деталі, професійна допомога і підтримка з потрібних питань.


Обслуговування та ремонт автокондиціонерів - як влаштована техніка

За принципом роботи більшість автокондиціонерів, обслуговування яких проходить на станції Київ, нагадують домашній холодильник, але значно відрізняється формою, розмірами, функціональністю. Холодоагентом, який сприяє виробленню холодного повітря, виступає фреон - герметичні внутрішні резервуари пристрої заповнюються емульсією з фреону, масла, що покращує працездатність систем.


Крім рідин, резервуарів і патрубків, техніка має випарники, ресивери-сушки, конденсатор, вентиль, що регулює температуру потоку, вентилятор, що створює потік спрямованого повітря. Тиск системи контролюють різні індикатори, під'єднані до блоку управління. Обслуговування авто кондиціонерів Вишневе - комплекс заходів, які спрямовані на усунення неполадок в даних вузлах.


Обслуговування автокондиціонерів - ціна, особливості поломок


Часті скарги у автолюбителів - неефективно охолоджує, зменшився потік повітря. Причинами поломок можуть стає як тривалий простій техніки в зимовий час, коли частіше використовуються грубка, а не вентилятор, неправильна експлуатація приладу і несвоєчасна заміна хладагентов.


Види поломок і особливості обслуговування авто кондиціонера:

  • погана вентиляція через засмічень фільтрів. Техніка втягує повітря з салону, пропускає через охолоджувачі, видаючи холодні потоки. При проходженні через фільтри, потоки частково очищаються від часток пилу, які в надлишку призводять до засмічення;
  • перерозтягнення ременя компресора також може стати причиною поганої вентиляції. В такому випадку знадобитися повна заміна деталі;
  • повільне зниження температурних показників. Причина - засмічення випарника, конденсатора брудом. Деякі любителі вважають, що подібні поломки можна усувати самостійно, але кращий вихід - ремонт і обслуговування автомобільних кондиціонерів на сто Київ;
  • також причиною повільного зниження температури повітря можуть стати тріщини, пробоїни ребер охолодження.

Власники часто скаржаться на неприємний запах від приладу, причина якого виявляється при обслуговуванні автокондиціонерів - неповний вихід потоків, їх подальший застій, призводить до розвитку мікробів від частинок пилу, гниття. Для лагодження необхідно добре провітрити кондиціонер, обробити дезінфікуючими розчинами, що необхідно робити в умовах станції - через незнання можна залити системи рідиною, викликати нову поломку.


Автокондиціонери - обслуговування на станції, заміна фреону

На СТО Київ до обслуговування авто кондиціонерів підходять комплексно - проводять огляд, виявляють неполадки. Фахівці проводять промивання патрубків, системи спеціальними засобами, які ефективно очищають фільтри, видаляють залишки бруду, частинки пилу з системи фільтрації, патрубків. Засоби вводяться через повітрозабірник, що дозволяє чистити кондиціонер якісно і швидко.

Далі систему перевіряють на можливі витоку фреону - патрубки, магістралі, прокладки під час використання можуть не витримувати навантаження, зсихатися, даючи тріщини, що призводить до протікання. У такому випадку необхідна заправка, яка проводитися під час обслуговування автокондиціонерів, ціна якого вказана на сайті компанії.


Автокондиціонери, обслуговування на СТО має незаперечні переваги для автолюбителів:


  • робота виконується швидко, без затримок;
  • при необхідності замінити деякі деталі, водіям не доведеться чекати доставки від дилера, так як на території станції є магазин з великим вибором товарів;
  • надається гарантія на ремонтні роботи;
  • сучасне обладнання, яке гарантуватиме якість проведеного обслуговування авто кондиціонера.

Ремонт і обслуговування автомобільних кондиціонерів на СТО Київ, Вишневе - це комплекс заходів, які допомагають позбутися від проблеми, сприяють запобіганню новим поломок.

Чому нам довіряють
image
Спеціалізований
сервіс
Ми ремонтуємо автомобілі корейського виробництва. Враховуючи складність більшості операцій цих марок, наш вузький профіль дозволяє виконувати роботи максимально якісно.
image
Висока кваліфікація
майстрів
Всі працівники регулярно проходять навчання та підвищують свої знання. Ми розмовляємо з Вами на доступній мові, без незрозумілих технічних термінів.
image
Високотехнологічне обладнання нового покоління
Все обладнання для ремонту Вашого автомобіля знаходиться на автосервісі Smotor. Ми слідкуємо за останніми тенденціями, та завжди попереду конкурентів.
image
Точна вартість
роботи
Без Вашої згоди ми не проводимо додаткових робіт та не підвищуємо кошторис ремонта. Всі ціни та робота повністю прозорі для Вас.
image
Гарантія
Ми даємо одну з найбільших термінів гарантії на послуги ремонту та автозапчастини в місті. Ми цінуємо Вашу довіру.
image
Дотримання термінів
ремонту
Поспішаєте на зустріч? Ми розуміємо на поважаємо Ваш час. Автомобіль буде готовий в чітко обумовлений час. Без сюрпризів.
Запишись на СТО прямо зараз і отримаєте знижку 3% на всю роботу
Записатись на СТО
Де ми знаходимося
Прокласти маршрут
image

м.Вишневе, вул. Київська, 2

image

ПН - СБ: 9:00 - 20:00 неділя вихідний

sand-clocks