Головна Послуги
Комп'ютерна діагностика авто
Комп'ютерна діагностика авто
Комп'ютерна діагностика авто
Вартість
Вартість 200 грн
Час виконання
Час виконання 30 хвилин
Всі запчастини
Всі запчастини В НАЯВНОСТІ
ЗАПИСАТИСЬ
Є підозра на неполадки? Хочете бути впевнені в повній справності свого авто? Проведіть комп'ютерну діагностику транспорту в нашому сервісі. Ми пропонуємо комп'ютерний огляд за найбільш конкурентними цінами в місті, для постійних клієнтів є спеціальні пропозиції, які порадують і приємно здивують. За короткий термін наш майстер із застосуванням необхідної техніки засвідчить вас в повній справності або знайде можливі поломки електронної системи. Ми діагностуємо даний технічний стан вашої машини, справність вузлів, окремих деталей.
Чому нам довіряють
image
Спеціалізований
сервіс
Ми ремонтуємо автомобілі корейського виробництва. Враховуючи складність більшості операцій цих марок, наш вузький профіль дозволяє виконувати роботи максимально якісно.
image
Висока кваліфікація
майстрів
Всі працівники регулярно проходять навчання та підвищують свої знання. Ми розмовляємо з Вами на доступній мові, без незрозумілих технічних термінів.
image
Високотехнологічне обладнання нового покоління
Все обладнання для ремонту Вашого автомобіля знаходиться на автосервісі Smotor. Ми слідкуємо за останніми тенденціями, та завжди попереду конкурентів.
image
Точна вартість
роботи
Без Вашої згоди ми не проводимо додаткових робіт та не підвищуємо кошторис ремонта. Всі ціни та робота повністю прозорі для Вас.
image
Гарантія
Ми даємо одну з найбільших термінів гарантії на послуги ремонту та автозапчастини в місті. Ми цінуємо Вашу довіру.
image
Дотримання термінів
ремонту
Поспішаєте на зустріч? Ми розуміємо на поважаємо Ваш час. Автомобіль буде готовий в чітко обумовлений час. Без сюрпризів.
Запишись на СТО прямо зараз і отримаєте знижку 3% на всю роботу
Записатись на СТО
Де ми знаходимося
Прокласти маршрут
image

м.Вишневе, вул. Київська, 2

image

ПН - СБ: 9:00 - 20:00 неділя вихідний

sand-clocks