Ми працюємо з такими брендами як Ssang Yong, Hyudai, Kia

Давайте знайомитися

Наша компанія на ринку більше 9 років! За цей час ми пройшли великий шлях і провели великий обсяг роботи в сфері обслуговування автомобілів! Отриманий досвід за ці роки ми використовуємо для того що б наші клієнти були задоволені і рекомендували нас своїм друзям, колегам по роботі.

Наша спеціалізація автомобілі Корейських іномарок: SsangYong, Hyundai, KiA.

Нашим клієнтам не потрібно витрачати час на пошук запчастин ми робимо це за них, тому що у нас укладені договори з провідними постачальниками запчастин України. Ви привозите свій автомобіль розповідаете що Вас турбує, ми знаходимо проблему і вирішуємо її

Записатись на СТО
car play-bbtn
Чому нам довіряють
image
Спеціалізований
сервіс
Ми ремонтуємо автомобілі корейського виробництва. Враховуючи складність більшості операцій цих марок, наш вузький профіль дозволяє виконувати роботи максимально якісно.
image
Висока кваліфікація
майстрів
Всі працівники регулярно проходять навчання та підвищують свої знання. Ми розмовляємо з Вами на доступній мові, без незрозумілих технічних термінів.
image
Високотехнологічне обладнання нового покоління
Все обладнання для ремонту Вашого автомобіля знаходиться на автосервісі Smotor. Ми слідкуємо за останніми тенденціями, та завжди попереду конкурентів.
image
Точна вартість
роботи
Без Вашої згоди ми не проводимо додаткових робіт та не підвищуємо кошторис ремонта. Всі ціни та робота повністю прозорі для Вас.
image
Гарантія
Ми даємо одну з найбільших термінів гарантії на послуги ремонту та автозапчастини в місті. Ми цінуємо Вашу довіру.
image
Дотримання термінів
ремонту
Поспішаєте на зустріч? Ми розуміємо на поважаємо Ваш час. Автомобіль буде готовий в чітко обумовлений час. Без сюрпризів.
Запишись на СТО прямо зараз і отримаєте знижку 3% на всю роботу
Записатись на СТО
У нас є що купити
Продаж і купівля авто в Україні. Купити або продати нові автомобілі і авто з пробігом в Києві і інших містах України можна через наш сайт.
УСІ АВТО
Відгуки наших клієнтів
УСІ ВІДГУКИ
Новини
УСІ НОВИНИ
Де ми знаходимося
Прокласти маршрут
image

м.Вишневе, вул. Київська, 2

image

ПН - СБ: 9:00 - 20:00 неділя вихідний

sand-clocks